stoyka12
stoyka_razmer (1)
stoyka_sklad2
Код продукту: stoyka
Наявність: Продукт на складе

Стійка монтажна «Атлант»


Мінімальна висота, Н min 2015 мм
Максимальна висота, H max 3560 мм
Крок регулювання висоти 80 м
Максимальна вертикальне статистичне навантаження, не більше 16 кН
Загальна вага, 15.3 кг

Скидка:
1225.62 грн

Монтажні стійки є опорними елементами горизонтальної опалубки при заливці бетоном. Широко використовуються при організації будівництва монолітних залізобетонних перекриттів. Монтажні телескопічні стійки легко змінюють висоту завдяки висуненню внутрішньої труби. Дозволяють реалізувати перекриття будь-якої форми, висотою до 3,56 м.. Дотримуючись ряд технічних правил, вдається отримати міцну кладку цементу при міжповерхових перекриттях в великих, багатоповерхових будівлях, в будівництві торгових центрів та ін..

Конструкція виробу складається з верхньої та нижньої стійки, фіксатора і гайки. Нижня стійка телескопічна має приварену п'яту, для установки на горизонтальну поверхню, і спрямовуючу різьблення. Верхня стійка також приварену на одному кінці опору, крім того, на ній є ряд отворів для фіксатора. Установка стійки відбувається шляхом вставки верхньої труби в нижню, і закріплення конструкції фіксатором. Гайка використовується для вирівнювання стійок по висоті, при установці на нерівній поверхні.

Компанія «Атлант» пропонує своїм клієнтам комплектуючі для опалубки високої якості. Вся продукція заводу, в тому числі опалубне обладнання, відповідає високим будівельним стандартам і проходить обов'язкову сертифікацію якості.

Купити стійки для опалубки перекриттів можна в будь-якому населеному пункті України. Компанія має широку мережу філій. Відділи продажів і склади побутової техніки «Атлант» знаходяться в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові. Це гарантує завжди швидку і своєчасну доставку придбаної продукції прямо на будівельний об'єкт.