Оренда продукції заводу «Атлант»

 

Все про оренду будівельних риштувань

Оренда будівельних риштувань – це популярна і зручна послуга на ринку будівельного обладнання. Оренда має масу переваг, особливо в умовах, коли риштування потрібні на відносно короткий термін або всього для одного будівельного об'єкта. Взяти риштування в оренду зовсім нескладно, особливо якщо знати кілька нескладних правил, які допоможуть правильно вибрати обладнання та орендодавця.

Устаткування для оренди. Вибрати риштування в оренду ви можете самостійно або за допомогою менеджера. Якщо є які-небудь сумніви, то краще проконсультуватися з фахівцем. Зрозуміло, що орендне обладнання рідко буває новим, зазвичай воно вже бувало в експлуатації, тому дуже важливо вибрати компанію, яка ретельно стежить за технічним станом будівельних риштувань. Якщо технічне обслуговування знаходиться на високому рівні, то в використанні такі риштування не поступатимуться новим.

Умови оренди. Тут є кілька важливих аспектів, які варто знати, щоб не стати жертвою недобросовісних орендодавців.

Перше - це офіційний договір. Не варто погоджуватися на оренду, якщо вам не можуть надати жодних гарантій чесної угоди. Важливо пам'ятати, що офіційний договір потрібен не тільки клієнту, але і компанії, яка надає в оренду своє обладнання, так як він захищає права і інтереси обох сторін. Тому відсутність цього документа повинно насторожувати в першу чергу.

Друге - орендна застава. Багато клієнтів сумніваються в необхідності оплати авансу і намагаються уникнути цього, цим незмінно користуються шахраї, пропонуючи умови оренди без орендної застави. Важливо розуміти, що компанія йде на певний ризик, даючи в оренду обладнання, і таким чином просто намагається захистити себе від можливих збитків у разі неповернення будівельних риштувань. Але не менш важливим для компаній є також репутація на ринку будівельних послуг, тому залишена клієнтом сума повертається з 100% вірогідністю. Вибираючи перевірену компанію, яка вже має ім'я і хорошу репутацію серед клієнтів, орендар нічим не ризикує, залишаючи заставу оренди. А ось сумнівних компаній, які обіцяють дуже низькі ціни на оренду або відсутність орендного застави, варто остерігатися.

Під час укладання угоди оренди радимо дізнатися у менеджерів додаткові умови угоди, такі як:

  1. Умови прострочення термінів оренди (використання риштувань довше обумовлених термінів або, навпаки, повернення раніше закінчення термінів оренди).
  2. Штрафи і санкції при пошкодженні технічної цілісності будівельних риштувань з вини орендаря.
  3. Умови доставки та повернення будівельних риштувань.

Ви можете орендувати будівельні риштування «Атлант», зв'язавшись з менеджером по телефону +380 67 564-81-70. вибравши в голосовому меню пункт 2.