Оренда будівельних риштувань «Атлант»

Компанія «Атлант» пропонує послугу оренди будівельного обладнання. Ми надаємо оренду будівельні риштування в будь-яких обсягах. Працюємо як з великими компаніями, так і з приватними клієнтами. Оренда риштувань дозволяє істотно заощадити на будівельних роботах. Крім того, якщо взяти в оренду будівельні риштування, то можна уникнути витрат на транспортування і подальше зберігання обладнання.

Види будівельних риштувань в оренду

 

 

Тип риштувань Вартість,грн за м2/сутки
Рамні риштування 0,75
Хомутові риштування 0,75
 

Переваги оренди будівельних риштувань

Якщо стоїть вибір між покупкою або орендою будівельних риштувань, то слід знати, що будь-який з цих варіантів може бути вигідним в залежності від конкретної ситуації. Оренда будівельних риштувань буде найбільш оптимальна і вигідна в наступних випадках:

  • Використання будівельних риштувань необхідно для роботи з одним конкретним об'єктом, тому буде носити разовий характер;
  • У вашому бюджеті не закладено статті на придбання будівельних риштувань;
  • У вас немає умов і приміщення для правильного зберігання риштувань в перервах між будівельними роботами;
  • У вас немає умов і машин для постійного транспортування риштувань між будівельними об'єктами.

У будь-якому з цих випадків оренда риштувань, вартість якої досить невисока, буде ідеальним рішенням. Оренда обладнання може проводитися в будь-яких обсягах і на будь-який термін. Крім того що ціна оренди набагато менше, ніж при покупці аналогічного обладнання, компанія уникає таких бюджетних витрат як знос і амортизація обладнання, не витрачає кошти на технічне обслуговування або ремонт.

Орендувати будівельні риштування

Компанія «Атлант» є провідним виробником металоконструкції на ринку України. Вся продукція заводу має сертифікати якості і відповідає всім стандартам галузі.

Компанія ретельно стежить за якістю орендного обладнання. Перед здачею обладнання кваліфіковані фахівці повністю перевіряють технічний стан, повноту комплектації будівельних риштувань. Також планова перевірка обладнання і його технічне обслуговування відбувається кожного разу після повернення його орендарем. Саме тому орендоване обладнання завжди відповідає найвищим стандартам якості і в процесі експлуатації ніяк не відрізняється від нового.