Оренда міні підмостків «Атлант»

Компанія «Атлант» пропонує своїм клієнтам послугу оренди будівельних міні підмостків «Мастерок». Послуги оренди будуть вигідними невеликим і середнім будівельним компаніям, а також приватним клієнтам. Оренда дозволить організувати ремонтні та будівельні роботи без істотних витрат на придбання будівельного обладнання у власність.

Види мініподмостей в оренду

В оренду надаються всі види риштовання, які виробляє завод «Атлант». Завдяки широкому асортименту, кожен клієнт може вибрати міні-підмостки з необхідними йому технічними характеристиками.

 

 

 
Вартість оренди на добу, грн. 67 81 100
 

Переваги оренди міні-риштовання

  1. Вигідна ціна. Оренда будівельного обладнання, особливо на невеликий термін, набагато дешевше, ніж придбання аналогічного товару у власність.
  2. Вигідні умови. Умови оренди дозволяють брати міні-підмостки в тій кількості і на той термін, який необхідний клієнту.
  3. Немає витрат на утримання. Всі витрати на зберігання, технічне обслуговування та ремонт будівельного обладнання бере на себе орендодавець.

Орендувати міні-підмостки «Мастерок»

Для оформлення замовлення або отримання консультації про послуги покупки або оренди, зв'яжіться з нашими менеджерами відділу продажів за телефонами вказаними на сайті, або через електронну пошту.