Оренда вишок-тур «Атлант»

Компанія «Атлант» надає послуги оренди будівельних вишок-тур власного виробництва. Вишки-тури, що надаються в оренду, є гарантовано якісним виробом і відповідають усім заявленим функціональним характеристикам. Перед замовленням послуги, рекомендуємо ознайомитися з умовами надання вишок-тур в оренду.

Види вишок-тур

Послуги оренди поширюються на всі види вишок-тур, які виробляються заводом «Атлант».

 

 

Тип вишки тури Ціна оренди на добу (від вартості товару)
1.6x0.8 1%
1.7x0.8 1%
1.2x2 1%
2x2 2%
 

Переваги оренди вишок-тур

  1. Оренда будівельних вишок набагато дешевше, ніж придбання аналогічних товарів у власність;
  2. Заказчик может арендовать строительную вышку на любой срок и в любом количестве, в зависимости от своих потребностей;
  3. Замовник може орендувати будівельну вишку на будь-який термін і в будь-якій кількості, в залежності від своїх потреб;
  4. Немає необхідності забезпечувати постійне технічне обслуговування та ремонт вишок-тур. Ці зобов'язання також лежать на орендодавцеві.

Орендувати вишку-туру

Оренда вишок-тур можлива в будь-якому обсязі і на будь-які терміни, необхідні замовнику. Орендодавець гарантує якість, цілісність і функціональну придатність & nbsp; кожної одиниці орендного обладнання. Оренда вишок-тур здійснюється через офіційні філії компанії, які розташовані в Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Послуги оренди надаються для всіх міст України, доставка замовленого обладнання здійснюється з територіально найближчого складу продукції.

Терміни доставки орендних вишок-тур - 1-2 робочих дня, в залежності від обсягів замовлення та віддаленості пункту доставки. Також можливий самовивіз замовленої продукції зі складів компанії, які розташовані в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі.

Щоб оформити замовлення, а також для консультації з будь-яких питань, що стосуються оренди або купівлі будівельного обладнання «Атлант», зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті або через електронну пошту.