Будівельна опалубка

Виберіть категорію товарів

 

Елементи опалубки. Для монтажу опалубки перекриттів використовуються наступні комплектуючі:

  1. Стійки
  2. Триноги
  3. Унівілкі (головки, корони)
  4. Балки
  5. Фанера для опалубки

При виборі комплектуючих опалубної системи, рекомендуємо звертати увагу на вироби, захищені від негативного впливу. Це допоможе істотно продовжити термін експлуатації і використовувати обладнання багаторазово.

Не останню роль грає міцність конструкції, її стійкість до деформації, тому необхідно віддати перевагу опалубці будівельної виконаної із сталевих труб з максимально великою товщиною стінки. Також необхідно приділити увагу якості балок, використовуваної водостійкою фанери.

Опалубка будівельна має збірну конструкцію, а значить, всі її елементи повинні бути якісними. Унівілка, тринога відіграють не меншу роль, ніж опори або балки, вони також повинні бути покриті полімерним покриттям, яке забезпечить максимальний термін експлуатації. Анкерний прут, гайки стяжного гвинта краще вибирати з оцинкованої сталі, тоді вони прослужать довго, не будуть окислюватися в процесі використання, дозволяючи швидко і якісно збирати будівельну опалубку.

Установка опалубки

  1. Встановити стійки опалубки в триноги і розставити їх згідно з планом будівельних робіт (відстань між стійками 1-1,5 м).
  2. Встановити унівілкі, зафіксувавши їх на верхньому кінці кожної стійки.
  3. Поздовжні балки вкласти в унівілкі (відстань між поздовжніми балками 1,5-2 м). Зафіксувати.
  4. На поздовжні балки встановити поперечні балки (максимально відстань між поперечними балками 0,5 м).
  5. На поперечні балки укласти опалубну фанеру.